Archiv

Aktuálně /info, novinky/ (starší příspěvky z rubriky Aktuálně) z roku: 2003, 2002

 

 
Rok 2003:

Zpět

 
15.12.2003

Všem příznivcům a fanouškům kvalitní metalové muziky přejeme šťastné a veselé prožití svátků Vánočních a úspěšné vkročení do nového roku 2004. Nepřežeňte to s jídlem a pitím, pod stromečkem spoustu dobré hudby a hodně štěstí a lásky Vám všem přeje

                                                                                    R K K.

12.12.2003

Vydání alba "No Redemption" u Leviathan records se trošičku opozdí. Na místo avizovaného konce roku se vydání CD posouvá na leden 2004. O datu vydání Vás budeme včas informovat. Nicméně již nyní si můžete s předstihem album objednat v nové rubrice Shop. Ihned jak CD vyjde Vám ho zašleme.

 

15.11.2003

Připravili jsme pro Vás Návštěvní knihu, takže pište! Další rubrikou je Anketa, kde můžete hodnotit a hlasovat o našich CD. Směle do toho. Dále jsme připravili on-line chat. Budeme Vás včas informovat o chystaných chatech, a nebo nám napište kdy by jste měli zájem se členy Wolframu takový chat uskutečnit.

 

10.10.2003

Wolfram se domluvil s Leviathan records o vydání alba "No Redemption". K fanouškům se dostane koncem tohoto, nebo začátkem příštího roku. Pochopitelně si album budete moci objednat i na našich stránkách. Budeme Vás včas informovat!

 

5.8.2003

2.srpna 2003 v Prachaticích v baru restaurace "Na poště" proběhla oslava dvaceti let kapely! Informace, a později i obsáhlá foto dokumentace zde.

 Wolfram 20 let !

 

24.6.2003

Připravili jsme pro Vás v rubrice To musíte vědět !, spoustu zajímavých odkazů a linek na kapely, magazíny, labely a metalová rádia. Jednáme o vydání alba No Redemption. Koncem prázdnin budeme vědět více, a samozřejmě Vás budeme včas informovat. V průběhu prázdnin chystáme setkání k 20. výročí založení skupiny. Snažíme se pozvat všechny muzikanty, kteří v minulosti s Wolframem spolupracovali. Informace koncem prázdnin ! Užívejte si prázdniny, popř. dovolenou !!!  Metalu zdar !    R K K

                                                                                     

21.5.2003

V aktuálním dílu rozhlasového magazínu Juke Box Hero, vysílaném od čtvrtka 22.5.2003, se objeví i Wolfram. Informace o pořadu, a přehled vysílacích frekvencí rozhlasových stanic, které Juke box hero vysílají - zde !

 

6.5.2003

Dnes se našemu zpěvákovi Petrovi Doldy Dolénkovi narodil očekávaný druhý syn Péťa. Gratulujeme ! ! ! Jinak se nic podstatného neděje, stále hledáme vydavatele na nové CD "No Redemption", aby jste si ho mohli v co nejkratší době pořídit. Jak jste si jistě všimli, nové rubriky o jednotlivých členech jsou již funkční. To je zatím vše, mějte se fajn!

 

11.4.2003

Připravili jsme novou rubriku "To musíte vědět", kde Vás budeme ve zkratce informovat o různých zajímavostech ze světa hudby. V tomto roce WOLFRAM oslaví 20 let své existence. Snažíme se připravit oslavu o které Vás budeme informovat. Určitě budou i nějaké fotky, ale to až v létě. Dále připravujeme nové rubriky, kde se dozvíte více informací o jednotlivých členech kapely, a to formou dotazníku. Ještě jednou se omlouváme Všem kteří si objednali CD "Liars..." a nedostali ho, neboť došlo k chybě při odesílání z objednávkového listu, takže Vás prosíme, aby jste nám  prominuli a svou objednávku poslali ještě jednou ZDE.

 

3.4.2003

Důležitá zpráva pro Ty, kteří si objednali CD "Liars..." a nedostaly od nás žádnou odpověď. Moc se Vám všem omlouváme, ale došlo k chybě při odesílání z objednávkového listu, takže Vás prosíme, aby jste nám  prominuli a svou objednávku poslali ještě jednou ZDE. Moc se omlouváme, zachovejte nám svou přízeň i nadále. Metalu zdar !!!                                                    

 

12.3.2003

Už je to tady ! Právě jsme dokončili natáčení nového materiálu na CD "No Redemption". Doufám, že se nám podaří sehnat vydavatele, aby jste si CD v krátké době  mohli pořídit. Zatím máte více informací, /včetně MP3, textů, a pod.../, TADY, nebo v Discografii. Také můžete mailovat připomínky, zda se Vám materiál líbí, či nikoli a podobně. Za všechny připomínky předem díky. Nezapomeňte, že si můžete  předchozí CD "Liars..." za 200 Kč + poštovné (cca 50 Kč) objednat ZDE,  nebo v Discografii.          

Hezký den a poslech přeje  R K K .                                              

 

24.1.2003

Jak jste si jistě všimli, snažíme se zlepšit naše stránky (doufám, že k lepšímu), a to jak po stránce grafické tak i po stránce obsahové. Proto se stránky rozšířily o již předem avizované rubriky Recenze a Rozhovory. Nezapomeňte, že  zde máte více informací o No Redemption  s dvěmi skladbami (ovšem pouze v "syrovém" stavu - to znamená bez  mixu a  masteringu) v MP3. Také si  můžete objednat CD "Liars........"  v minulé zprávě níže dole (16.1.2003), nebo v  Discografii  / Liars.../. To je zatím vše.      Mějte se fajn a Metalu zdar!

16.1.2003

Mám pro Vás dvě zprávy. Jednu dobrou, a jednu špatnou. Jakou se chcete dozvědět dříve. No dobrá, tak tu špatnou. Zrušili jsme MP3 u CD "Liars……." (nechali jsme pouze dvě celé skladby jako ukázky), a to z důvodů, jak jinak než finančních. O peníze jde vždy až na prvním místě. Nahrávání, mastering, promotional, CD apod., to vše stojí nemalé peníze. Nemusím Vám jistě říkat, že u kapel jako Wolfram, se vše hradí z vlastních prostředků. Ovšem máte možnost si toto CD objednat, a to ZDE , nebo v Discografii, na dobírku / nezapomeňte napsat adresu a počet ks; při větším počtu ks - sleva! /. CD stojí 200 Kč + pošta (cca 50 Kč). Pro Vás částka více, či méně zanedbatelná, ale pro nás nezbytná k přežití, a dalšímu nahrávání. CD má 12-ti stránkový barevný booklet, a je lisované - vydal Leviathan records v roce 2002 (s naší poloviční finanční spoluúčastí). A nyní něco k novince "No Redemption". To už jsme u té dobré zprávy. No, vlastně je jich víc. Dlouho jsem zvažoval, zda Vám můžu pustit nějakou ukázku, když není materiál ještě kompletně dokončený (dozpívaný, zmixovaný a zmasteringovaný), ale nakonec jsem se rozhodl že ano. A tak zde máte možnost prvního poslechu, alespoň dvou takto neupravených (syrových) skladeb: SUTRA - MP3 a KING - MP3 . Dále jsme ještě připravili něco informací o NO REDEMPTION (seznam skladeb, návrh bookletu a pod.). Také stránky v budoucnu rozšíříme o rubriku : Napsali o nás , kde najdete Recenze na naše CD a Rozhovory (těch bohužel moc není, protože média nemají zájem; doufejme, že se vše změní k lepšímu), kde si můžete přečíst alespoň to málo co o nás zatím napsaly. To je prozatím vše, další informace po dokončení natáčení "No Redemption".


5.1.2003

AHOJ V NOVÉM ROCE ! MEZI SVÁTKY JSME DOKONČILI PĚT SKLADEB Z NOVÉHO CD. DOUFÁME, ŽE VŠE PROBĚHNE PODLE PLÁNU. ZATÍM JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI NĚKOLIK NOVÝCH FOTOGRAFIÍ. V KRÁTKÉ DOBĚ BUDOU K DISPOZICI UKÁZKY V MP3. VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2003 PŘEJE VŠEM FANOUŠKŮM WOLFRAM.

                                                                                         
      R K K
 

 

< Archiv: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

 
Rok 2002:

Zpět

 
14.12.2002

PŘEJEME VŠEM NAŠIM FANOUŠKŮM A PŘIZNIVCŮM METALU ŠŤASTNÉ A VESELÉ PROŽITÍ (PROPITÍ) VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ. VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU 2003.


9.12.2002

Z DŮVODU NEMOCI SE NATÁČENÍ LEHCE POZDRŽELO. BUDEME POKRAČOVAT MEZI SVÁTKY. O DALŠÍM PRŮBĚHU VÁS BUDEME INFORMOVAT. DO KONCE LEDNA 2003 BYCHOM MĚLI NAHRÁVKU ÚSPĚŠNĚ DOKONČIT.


30.9.2002

NATÁČENÍ NOVINKY "NO REDEMPTION" ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE. ZATÍM JSOU NATOČENY VŠECHNY ZÁKLADY (bicí, basa, kytary - kromě několika sól). NATÁČENÍ POKRAČUJE 10 - 13. ŘÍJNA 2002, KDY BYCHOM SE UŽ MĚLI DOSTAT I NA ZPÍVÁNÍ. DALŠÍ INFORMACE, ZHRUBA ZAČÁTKEM LISTOPADU.


5.9.2002

V SOBOTU 31.8 A NEDĚLI 1.9. 2002 JSME MĚLI POSLEDNÍ ZKOUŠKU PŘED NATÁČENÍM NOVÉHO MATERIÁLU. ZKOUŠKA PROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ V NOVÉ ZKUŠEBNĚ KAPELY COLP V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. ZÍTRA 6.9.2002 ODJÍŽDÍME DO STUDIA HACIENDA, A V SOBOTU 7.9.2002 UŽ ZAČÍNÁME NATÁČET. PŘÍŠTÍ INFORMACE PO NÁVRATU, ZHRUBA V POLOVINĚ ZÁŘÍ.


25.8.2002

V TĚCHTO DNECH WOLFRAM DOKONČUJE PRÁCI NA MATERIÁLU PRO NOVÉ (již čtvrté) ALBUM S NÁZVEM "NO REDEMPTION". VRCHOLÍ PŘÍPRAVY NA NATÁČENÍ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ OD 7.9.2002 OPĚT VE STUDIU HACIENDA MILOŠE DODO DOLEŽALA V ŽIROVNICI. MŮŽETE SE TĚŠIT NA AKTUÁLNÍ FOTOREPORTÁŽE ZE STUDIA, SNAD I NĚJAKÉ MP3. HUDBU MÁ OPĚT NA SVĚDOMÍ ROMAN KROKUS KŘÍŽ, A TEXTY MELINDA REIDINGEROVÁ. POD PRODUCENTSKÝM VEDENÍM R.K.KŘÍŽE SE WOLFRAM VE SLOŽENÍ: PETR DOLDY DOLÉNEK - zpěv, PETR ŠANDA - bicí, JAROSLAV ELIŠKA - basová kytara a ROMAN KROKUS KŘÍŽ - kytary, CHYSTÁ NATOČIT POŘÁDNOU PORCI KVALITNÍHO TVRDÉHO METALU. PRÁCI BOHUŽEL ZKOMPLIKOVALA VELKÁ POVODEŇ (jak jistě víte z médií, mnozí i vlastních zážitků) KTERÁ ZAPLAVILA, TAKÉ MIMO JINÝCH MĚST I ČESKÉ BUDĚJOVICE A TÍM I ZKUŠEBNU KAPELY COLP ( kterou jistě znáte, bohužel né z médií), V NÍŽ WOLFRAM ZKOUŠEL. A PROČ WOLFRAM ZKOUŠÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH? ODPOVĚĎ JE SNADNÁ. PETR ŠANDA BUBNUJE MIMO WOLFRAMU I V COLPu, A PROTOŽE I JARDA ELIŠKA BYDLÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, TOTO ŘEŠENÍ BYLO NEJROZUMNĚJŠÍ. BUDOVA, KTEROU KROMĚ COLPU VYUŽÍVÁ I MNOHO JINÝCH KAPEL BYLA ZAPLAVENÁ AŽ KE STROPU A PRAVDĚPODOBNĚ SE BUDE BOURAT (všechny upřímně litujeme). PROTO MUSÍME VYŘEŠIT PROBLÉM KDE MATERIÁL NAZKOUŠET. DOUFÁME, ŽE VŠE DOBŘE DOPADNE.

24.8.2002

Od tohote dne se datuje zrod těchto stránek, power-thrashové kapely Wolfram! Autorem je Roman Krokus Kříž. Hodně štěstí a metalu zdar !                                                                            

                                                                                        R K K.

 
< Archiv: 2013-2014, 2012, 2010-2011, 2008-2009, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 >
     

Aktuálně

 

Zpět

English version www.wolfram-metalmusic.zde.cz mailto:wolfram_metal@quick.cz mailto:wolframmetal@tiscali.cz Aktuálně Historie Wolfram je ... Discografie, MP3 Shop Fotogalerie Video Recenze Rozhovory Zpět Home Diskuze Ankety Návštěvní kniha Soutěž Kontakt Linky On-line chat To musíte vědět Adresář