Roman Krokus Kriz - Oficiální stránky
aktuálně biografie discografie, mp3 foto video média gear kontakt odkazy shop
         
         
         
   

aktuálně:

   
         
         
    03.03.2015 - Přípravy na nové album Wolfram - Covers II: Inspirace    
   

V těchto dnech začínám pracovat na připravovaném druhém albu coverů Inspirace.

   
         
         
    09.09.2014 - Nové album Wolfram - Covers I: S hity    
   

Konečně je to tady! Překvapení, které jsem dlouho sliboval je tady. Nové album Wolfram - Covers I: S hity je dnes konečně venku. Celé album vychází pouze v elektronické podobě na webu Bontonline. A nyní něco k samotnému albu:

   
   

Vážení posluchači, ne, opravdu jsem se nezbláznil…, i když, kdo ví.... Album Wolfram - Covers I: S hity se Vám nezdá, opravdu je skutečné… i ty písničky na něm…. A jak k tomu došlo...? Kdysi jsem si říkal, že bych někdy chtěl udělat „covery“ písní českých kapel, které jsem poslouchal, a které mě ovlivnili. A nyní nadešel ten správný čas…. Ale nebojte se, toto opravdu nejsou ty songy, které jsem si pouštěl, na ty dojde na připravovaném druhém albu Wolfram - Covers II: Inspirace. Když jsem na tu dobu vzpomínal… a vybíral skladby na chystané album, napadlo mě, že bych z recese, jako předkrm udělal CD, na kterém budou písně, které bych si nikdy nekoupil, nepustil a přece je dokonale, vlastně proti své vůli, znám. Nebylo před nimi úniku. Pustili jste televizi, byly tam…, zapnuli jste rádio, byly tam…, diskotéky, kina, restaurace… hrnuly se na Vás ze všech stran… nebylo úniku…. V podstatě, mě asi taky nějakým, i když kdo ví jakým, způsobem ovlivnily…. A tak vzniklo toto velké dílo..., jako sranda projekt…, taková hudební satira…..

   
   

Původně jsem měl vybráno více věcí, ale nakonec jsem si řekl, že v klidu postačí těchto pár záležitostí, i když adeptů by bylo.... A aby to bylo opravdu zajímavé, přidal jsem v tomto duchu novější bonusový track a jednu alternativní verzi, a jako otvírák směs bolševických melodií, které my starší…., ale co Vám budu povídat…. K nazpívání jsem pozval zajímavé hosty: Vlastu Kamenského z kapely Sin-Dick-8 a B. C. Rajčeho ze smečky Colp, aby tyto „pecky“ s námi svým výrazným hlasovým projevem zvěčnili.

   
   

Ukázky v MP3 najdete Discografii a celé album si můžete stáhnout v MP3 nebo FLAC na webu Bontonline: www.bontonline.cz/wolfram-covers-i-s-hity-rkk-cd-007/
Metalu zdar! Roman Krokus Kříž

   
         
         
    06.03.2014 - Rozhovor na www.rockpalace.cz    
   

Tak jsem po delší době udělal rozhovor o kapele Wolfram a životě se Zdenkem Svobodou na web www.rockpalace.cz. Rozhovor si můžete přečíst zde!

   
         
         
    10.02.2013 - Kapela Wolfram slaví 30 let!!!    
    V tomto roce oslaví Wolfram třicet let své existence!    
         
         
    11.11.2012 - Nové instrumentální album Romana Krokuse Kříže Silence    
   

Dnes vyšlo nové instrumentální CD Romana Krokuse Kříže - Silence. CD si můžete objednat v Shopu, nebo stáhnou na Bontonline.cz. V sekci Video si můžete pustit nové klipy R13 a Silence.

   
         
         
    25.04.2012 - Album Misanthrope poprvé na CD!    
   

Dnes spatřilo světlo světa CD Misanthrope! CD si můžete objednat v Shopu. Na CD jsme jako bonus přidali pět písní z české verze tohoto nikdy nevydaného alba.

   
         
         
         
         
    Oficiální stránky Romana Krokuse Kříže: www.romankrokuskriz.cz    
         
         
         
         

© 2015 Roman Krokus Kriz