To musíte vědět !

Rok 2004

 

       
     

 

 

To musíte vědět !

To musíte vědět !

To musíte vědět !

                 
 
   16.10.2004

I přes domluvy a rady starších vstoupil náš zpěvák Petr Doldy Dolének v sobotu 25.září 2004 v 11:30 hodin na radnici v Sezimově Ústí II. do stavu manželského. No prostě se oženil.  foto

   

Pro obnovení koncertní činnosti potřebuje Wolfram druhého, ovšem velmi zdatného, kytaristu! Nejlépe z Prahy, nebo jižních Čech (není podmínkou). Všichni zájemci se mohou přihlásit e-mailem >> (nezapomeňte uvést jméno, nějaký kontakt a můžete napsat i něco o sobě), nebo mi prostě zatelefonovat >>.

   
  10.12.2004

CD o kterých musíte vědět: ANNIHILATOR - All For You;  MEGADETH - The System Has Failed;  RAMMSTEIN - Reise, Reise;  WASP - The Neon God: Part II. - The Demise;  FATES WARNING - FWX;  DVD: DREAM THEATER - Images & Words Live In Tokyo/5 Years In A LiveTime.

 
               
 
    12.9.2004

Foto z pořadu Madhouse. /10.září 2004/

V pátek 10. září 2004 od 22:00 hodin byl Roman Krokus Kříž a Petr Doldy Dolének za Wolfram hostem Michala Husáka
 v pořadu Madhouse na TV Óčko. V pořadu jste měli také možnost vidět náš klip "Flight". Zde pár fotek ...

 Tv Óčko

   

Pařát # 12 - titul

V tomto týdnu vychází nový "Pařát magazine # 13" (68 stran A4, 50Kč +12Kč pošta)
 

Více informací a vše podstatné najdete na:

 www.parat.czechian.net

   
  Z obsahu :
 
                 
 
    24.5.2004

V neděli 23.5.2004 jsme natáčeli videoklip k písni Flight z nového CD "No Redemption". Zhruba do čtrnácti dnů by měl být klip sestříhán, a připraven pro vysílání v televizi, a také ke stažení na našich stránkách. Připravujeme pro Vás také rozsáhlé fotoalbum z natáčení.

   

Fotoalbum z natáčení videoclipu k písni Flight z nového CD "No Redemption".

   

Jak jsme minule slíbili, tak jsme pro Vás připravili fotoalbum z natáčení videoklipu k písni Flight z nového CD "No Redemption". Samotný klip budete moci zhlédnout, nebo si ho stáhnout z našich stránek zhruba za čtrnáct dní. Snad se objeví i v televizi. Budeme Vás včas informovat.

 
                 
 
  1.5.2004

Od 6.5.2004 můžete v pořadu Juke Box Hero slyšet rozhovor s kytaristou Romanem Krokusem Křížem o kapele i novém CD "No Redemption". Informace o pořadu, a přehled vysílacích frekvencí rozhlasových stanic, které Juke Box Hero vysílají - zde! Dále, nová sekce Diskuze, a nezapomeňte na Soutěž. První recenze na CD No Redemption.

   

Hard Music - hlasování!

Byli jsme nasazeni do hitparády pořadu Hard Music s písní Better Life z nového CD "No Redemption". A jak to dopadlo? Jára Cimrman by řekl, že jsme skončili na pěkném osmnáctém místě, a já dodávám, že je to místo poslední. No nic, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Sláva vítězům, čest poraženým!

   

CD o kterých musíte vědět:  IN FLAMES - Soundtrack To Your Escape,  ROB ROCK - Eyes Of Eternity,  U.D.O. - Thunderball,  BLAZE - Blood & Belief,  W.A.S.P. - Neon God,  SCORPIONS - Unbreakable,  DEATH ANGEL - The Art Of Dying,  TIM DONNAHUE - Madmen & Sinners a samozřejmě WOLFRAM - No Redemption.   DVD:  SATRIANI, VAI, MALMSTEEN - G3 Live In Denver,  MANOWAR - Hell On Earth III.

 
                 
 
  17.3.2004

Jak jste jistě zjistili, soutěž o CD byla zahájena. Neváhejte a zapojte se! Zúčastnit se může každý kdo odpoví správně na tři otázky a odešle vyplněný dotazník. Vše podstatné najdete v rubrice Soutěž!

!!! Soutěž !!!

   

Pařát # 12 - titul

V týdnu od 22.3.2004 vychází nový "Pařát magazine # 12" (60 stran A4, 50Kč +12Kč pošta)
 

Více informací a vše podstatné najdete na: www.parat.czechian.net

   

  Z obsahu:

   
 
                 
 
  13.1.2004

Zleva: Paste, Petr Šanda a R. K. Kříž v Rock Café po skončení koncertu kapely Colp s novým CD Submissive. (10.1.2004)

Paste, Petr Šanda a Roman Krokus Kříž v Rock Café po skončení koncertu kapely Colp. (10.1.2004)

   

Hodně tvrdé a metalové, je nové album Dream Theater "Train Of Thought". Kdo ho ještě nemá, nebo ho ještě neslyšel, vřele doporučuji.  Seznam skladeb:  1. As I Am

Cover Dream Theater

2. This Dying Sould    3. Endless Sacrifice    4. Honor Thy Father    5. Vacant    6. Stream Of Consciousness    7. In The Name Of God

   

Pár CD o kterých musíte vědět: RAGE - Soundchaser,  samozřejmě DREAM THEATER - Train Of Thought, KING DIAMOND - The Puppet Master, JEFF BECK - Jeff, COLP - Submissive, STRATOVARIUS - Elements Pt.2, LIVING COLOUR - Collideoscope, MACHINE HEAD - Through The Ashes Of Empires, SODOM - One Night  In Bangkok,

 
 

To musíte vědět !

   

To musíte vědět !

   

To musíte vědět !

 
       
     

< Archiv: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003

 


English version www.wolfram-metalmusic.zde.cz mailto:wolfram_metal@quick.cz mailto:wolframmetal@tiscali.cz Aktuálně Historie Wolfram je ... Discografie, MP3 Shop Fotogalerie Video Recenze Rozhovory Zpět Home Diskuze Ankety Návštěvní kniha Soutěž Kontakt Linky On-line chat To musíte vědět Adresář